معاونت دانشجویی  

اطلاعیه آخرین مصوبات کمیته پیشگیری و سلامت دانشگاه در خصوص آموزش حضوری


ضمن آرزوی سلامتی برای کلیه دانشجویان گرامی، آخرین مصوبات کمیته پیشگیری و شورای سلامت دانشگاه در خصوص آموزش حضوری به شرح ذیل اعلام می‌گردد:
۱- کلیه کلاس های دانشجویان مقطع دکتری از روز شنبه ۱۴۰۰/۸/۲۹صرفاً به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزارخواهد شد.
۲- کلیه آزمون‌های پایانی نیمسال جاری مقطع دکتری به صورت حضوری برگزار خواهد شد.
۳- کلاس‌های دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد و کارشناسی همچنان به صورت مجازی برگزار می شوند و تغییرات متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.
۴- دانشجویان غیر بومی متقاضی خوابگاه، به اداره امور خوابگاه های معاونت دانشجویی مراجعه نمایند.
۵- اقامت درخوابگاه‌ها، حضور در کلاس‌ها و آزمایشگاه‌ها و سایر بخش‌های دانشگاه منوط به تکمیل واکسیناسیون با ارائه گواهی مربوطه و رعایت کلیه پروتکل‌های بهداشتی می‌باشد. تبعات ناشی از عدم اقدام لازم به عهده دانشجویان خواهد بود. برای معدود دانشجویان دارای مستندات پزشکی مبنی بر عدم حضور در دانشگاه مطابق با مقررات مربوطه اقدام خواهد شد.
۶- دانشجویان لازم است قبل از حضور در کلاس به مرکز مشاوره معاونت دانشجویی برای دریافت تایید گواهی واکسیناسیون مراجعه نمایند.
۷- نظارت برحسن اجرای این دستورالعمل برعهده مدیر هر واحد است، در ضمن دفتر نظارت و ارزیابی و حراست دانشگاه نیز بر آن امور نظارت خواهد داشت. تاریخ ارسال خبر :   24 آبان 1400 - 12:49    |     تعداد بازدید :   25
 ارسال کننده :   دفتر معاونت دانشجویی    |      کد خبر :   15684
تصاویر مرتبط دیگری برای این خبر ثبت نشده است .
      24 آبان 1400 - 12:49    |    کد خبر : 15684